Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır?

Takipci.com, en iyi Instagram takipçi arttırma altyapısına sahiptir. 24 saatten daha kısa bir süre içerisinde hedeflediğiniz beğeni, takipçi veya yorum sayısına ulaşmanızı mümkün kılar. Kolay kullanılabilir arayüzü sayesinde siparişlerinizi zorlanmadan yönetebilir ve birden fazla Instagram hesabınız için ürün siparişi verebilirsiniz.

Üye olun ve başlayın!

Takipci.com altyapısından faydalanabilmek için üye olunması gerekir. Üye işlemleri tamamlandıktan sonra Türk veya yabancı takipçi arttırma veya beğeni kazanma gibi farklı ürünleri ihtiyacınız doğrultusunda kredi kartı kullanarak satın alabilirsiniz. Kredi kartı kullanmak istemeyenler veya kredi kartı olmayanlar havale yöntemiyle ödeme seçeneğini tercih edebilirler.
Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra hesabınıza kredi yüklenir. Bu kredileri, Instagram hesabınızın takipçi, beğeni veya yorum kazanması için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Krediniz bittikçe ekstra yükleme yapabilir ve hesabınızı daha da geliştirebilirsiniz.

Instagram takipçi sayısı arttırma:

Takipci.com, 3 farklı takipçi profili sunar. Türk gerçek takipçi, yabancı gerçek takipçi ve yabancı bot takipçi gruplarından birisini Instagram hesabınızı kullanma amaç ve gayesine göre tercih edebilirsiniz. Gerçek takipçiler, gerçek Instagram kullanıcıları olduğu için paylaşımlarınızı beğenmemeleri halinde takibi bırakabilirler. 

Instagram beğeni arttırma:

Instagram hesabınızdaki paylaşımların beğenilmesi hesabınızın kısa sürede ön plana çıkmasını sağlar. Bunu hızlandırmak için takipci.com tarafından Türk gerçek beğeni, yabancı gerçek beğeni ve yabancı bot beğeni olmak üzere 3 farklı ürün sunuluyor.

Instagram yorum alma:

Gerçek Türk kullanıcılardan yorum alarak Instagram hesabınızdaki paylaşımları daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Ayrıca sistemde yer alan Yabancı bot kullanıcılar tarafından da Instagram içerikleriniz için yorum alabilirsiniz.
Takipci.com ile Instagram hesabınız için beğeni, takipçi ve yorum sayınızı arttırabilir; ayrıca videolarınızın daha fazla kişi tarafından da izlenmesini sağlayabilirsiniz. Kısa sürede Instagram hesabınızın popülerliğini arttırmak için takipci.com ürünlerinden faydalanın!